Datça Gündem 48

AĞA İNŞAAT

48 TAKIMLI VETERAN BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

48 TAKIMLI VETERAN BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ
46 görüldü
26 Mayıs 2022 - 10:47
KARGI GREAN BEACH

 

Amiral Orhan Aydın Spor Salonu 5. kez Marmaris Veteran Basketbol Turnuvası’na ev sahipliği yaptı. 4 gün süren turnuvada yurt içi ve yurt dışından 48 takım mücadele etti.

  1. Marmaris International Master Cup (Marmaris Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası) 19-22 Mayıs tarihlerinde düzenlendi. Marmaris Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen uluslararası boyuttaki turnuvaya bu yıl yurt içi ve yurt dışından, 48 takım 650 sporcu katıldı. Litvanya, İngiltere, Almanya, Ukrayna, Hollanda, Amerika ve Sırbistan’dan katılan basketbolcular da turnuva kapsamında ter döktü. Turnuvada 12 hakem görev aldı. Basketbola gönül vermiş bir zamanlar lig takımlarında ve milli formaları giymiş basketbolcuların yer aldığı takımlar 40, 45, 50 ve 55 yaş + kategorilerinde 86 kez  mücadele etti.

SPOR KENTİ MARMARİS

Turnuvanın Pazar günü düzenlenen ödül törenine Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Zağlı ve Marmaris Belediye Spor Başkanı Hasan Yaylalı da katıldı. Belediye Başkanı Oktay ödül töreninde yaptığı konuşmada turnuvaya katkı sağlayan başta Gürol Yakal ve organizasyon komitesi olmak üzere herkese teşekkür ederek “Umarım tüm katılımcılar için keyif dolu bir turnuva olmuştur. Marmaris Uluslararası Veteran Basketbol Turnuvası bizim için gelenekselleşen etkinliklerimizden bir tanesi. Bundan sonra da destek vermeyi sürdüreceğiz. Spor kenti Marmaris sloganımızın içini doldurmak için tüm spor organizasyonlarına destek olmaya hazırız”  dedi.

 

STAR CAM BALKON
ÖBEK İNŞAAT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.